O portalu

Katalog firm prezentowanych w naszym serwisie jest moderowany, to znaczy że wpis każdej firmy oraz wszystkie nadesłane treści reklamowe i artykuły sponsorowane przed ich opublikowaniem są starannie badane pod kątem użyteczności i staranności opisu.

Jeśli chcą Państwo bezpłatnie zamieścić swoją firmę na portalu e-Kielce.pl prosimy o przysłanie swojego zgłoszenia na nasz adres e-mail info@e-kielce.pl. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę firmy, adres oraz stronę www.
W zgłoszeniu rozszerzonym można dodać opis firmy, numery telefonów, adres e-mail, logo, zdjęcie siedziby firmy, produktu itp.

Promuj swoją firmę! Pojawienie się adresu Państwa strony internetowej na naszym portalu ma pozytywny wpływ na ilość jej odwiedzin, jest też jednym z wielu elementów pozycjonowania stron www i poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania danej firmy.

Przed dodaniem firmy bardzo prosimy o zapoznanie się z
- Regulaminem
- Polityką prywatności

Oferta reklamowa

Oferujemy Państwu zamieszczenie reklamy na portalu informacyjnym e-Kielce.pl

Forma reklamy:
- baner – różne dostępne rozmiary, statyczny lub dynamiczny
- wpis rozszerzony – krótki opis firmy, logo, zdjęcie siedziby lub produktu, numery telefonów, adres e-mail
- artykuł sponsorowany – tekst opisujący daną firmę lub usługę, artykuł musi składać się z co najmniej z 500 znaków, powinien zawierać wartościową treść, dozwolone są 3 linki zewnętrzne.

Państwa reklama może być umiejscowiona zarówno na stronie głównej jak i na poszczególnych podstronach (nagłówek, stopka, prawa kolumna).

Reklama na naszym portalu e-Kielce.pl pozwoli niewielkim kosztem wypromować Państwa firmę.
W sprawie uzgodnienia szczegółów zamieszczenia reklamy - rodzaj i okres emisji - oraz wstępnej wyceny prosimy o kontakt e-mail: info@e-kielce.pl